Úvodní stránka > Rodinný servis

Rodinný servis

Vážení rodinní příslušníci,

dovolte mi, abych Vám jménem svým a jménem svých podřízených pracovníků nabídl pomoc při řešení rodinných záležitostí, ať se Vaši bližní nacházejí doma v České republice anebo reprezentují naši zemi v některé ze zahraničních operací.

Příprava do zahraniční operace a následně samotný pobyt trvá přibližně jeden rok a je pro rodinu velmi zatěžující. Voják, odjíždějící do zahraniční operace, musí v přípravné fázi podstoupit řadu náročných cvičení, odborných příprav, zdravotních a psychologických vyšetření, poté následuje zpravidla šestiměsíční pobyt v cizí zemi bez své rodiny, v naprosto odlišném kulturním prostředí, kde se potýká s rozdílnými klimatickými podmínkami.

Nicméně mám za to, že i Vy, zde v České republice, sloužíte svou náročnou misi. Všechny starosti spadnou na Vás, jste zodpovědní za výchovu svých dětí, musíte se najednou sami postarat o chod domácnosti a řešit vzniklé problémy. Voják slouží dle potřeb armády, tudíž si uvědomuji i fakt, že spousta z Vás žije daleko od svých původních domovů a kolikrát je velmi obtížné zapojit do svých starostí své rodiče a příbuzné. Proto mi dovolte nabídnout Vám případnou pomoc při řešení jakýchkoliv potíží. Neváhejte proto, prosím, kdykoli kontaktovat mé podřízené, kteří jsou vám schopni a ochotni podat pomocnou ruku, ať již řešíte cokoli.

Přeji si, aby se Vám všechna náročná životní období vyhýbala, ale když už přeci jen přijdou, abyste je co nejlépe zvládli.

 

                                                                                              plukovník gšt. Ing. Radek Černý
                                                                           velitel 31. pluku radiační, chemické a biologické ochrany

                                                                                                   

Nahoru